denizcilerin yENİ trendi o !!

Teknolojiyle alışveriş yapmayı kolaylaştıran denizcilik sektöründe ülkemize ve ekosistemimize en büyük pozitif etki yaratan denizciliğin tek kampanya sitesiyiz. 

Marineden.com Nedir ?

Deniz tutkunlarının ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri tek çatı altında toplayıp müşterilerine sunmayı hedefleyen marineden.com Türkiye’nin denizcilik alanında faaliyet gösteren ilk ve tek kampanya sitesidir.

 

marineden.com sürekli gelişmekte olan ürün gamında boya ve bakım, elektronik, navigasyon, güvenlik, demirleme ve rıhtım ürünleri, elektrik, tesisat, güverte donanımı, motor, balıkçılık malzemeleri, aksesuar, su sporları, mutfak, yarış kıyafetleri, giyim, ayakkabı, yelken donanımı, kamp malzemeleri, çadır gibi bir çok kategoride toplamda 50.000’in üzerinde ürün hedeflemektedir. 

 

“En uygun coğrafi konumda ve  üç tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye; endüstrisi, ticareti ve sporu ile en ileri bir denizci ulus yetiştirmek yeteneğindedir. Bu yetenekten yararlanmasını bilmeliyiz. ”

-M.Kemal ATATÜRK

Marineden Sizin Ne yapar

Ürünlerini anlaşma sağlamış olduğu tedarikçi firmalardan temin eden ve müşterilerine en uygun fiyatla sunmayı sağlayan marineden.com müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün gamını sürekli yenilemeyi hedefler. Kampanyada olan ürünlerin indirim oranları ve her ay değişecek olduğu sitemizde talep etmiş olduğunuz ürünler indirimleri ile beraber gelecek kampanyalar bölümünde detaylı olarak belirtiliyor olacaktır. 

Neden Biz ?

marineden.com Siz değerli dostlarımıza bulunduğunuz yerden istediğiniz ürünlere kolayca ulaşmanıza olanak sağlar. Bu sayede evinizden, ofisinizden, aracınızdan ve hata teknenizden çıkmadan uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz. Zamanınızı boşa harcamadan sevdikleriniz ile doyasıya vakit geçirmenize fırsat tanır. Şimdi hemen sitemizi incelemek için Tıklayın 

 

Bizi ve Projemizi Destekleyen Firmalar